SKZemgale

Skautu iela 2, Jelgava   Rīgas iela 11, Jelgava   Latviešu / По-русски / English

Viesnīca Jelgavā

Mūsdienīga un ērta viesnīca, kas atrodas tikai pāris minūšu attālumā no Jelgavas pilsētas aktīvā centra un tikai 30 minūšu brauciena attālumā no Starptautiskās lidostas Rīga.
Viesnīca atrodas sporta kompleksa teritorijā. Jūsu rīcībā ir pieejami 34 moderni aprīkoti numuriņi ar 78 vietām (ar papildvietām iespējams uzņemt pat 92 viesus). Jūsu ērtībai pieejami vienvietīgi, divvietīgi un četrvietīgi numuriņi.
Katrs no numuriņiem ir aprīkots ar dušu, tualeti, TV, bezvadu WI-FI internetu un telefonu. Viesiem ar īpašām vēlmēm ir pieejams gaumīgs Comfort numuriņš, kurā jutīsieties kā mājās. Numuriņa plašā viesistaba aprīkota ar ērtiem ādas atpūtas dīvāniem, platekrāna TV ar mājas kinozāli un filmu kolekciju, ledusskapi un telefonu. Pilnvērtīgai atpūtai Jūsu rīcībā būs džakuzi vanna, kā arī ērta divvietīgā gulta.
Mūsu viesnīcā Jūs varēsiet ne tikai atpūsties gaumīgi iekārtotos numuriņos, bet arī patīkami pavadīt brīvo laiku izmantojot sporta kompleksa piedāvātos papildpakalpojumus. Jūsu rīcībā būs ledushalle ar kafejnīcu, bet turpat viesnīcas ēkā boulings, biljards, spēļu simulatori, kafejnīca un bārs. Nepieciešamības gadījumā Jums būs pieejamas konferenču telpas. Aktīvas atpūtas cienītāji novērtēs āra tenisa kortus, mākslīgā seguma futbola laukumu, pludmales volejbola laukumus, basketbola laukumu, skeitparku un velo nomu. Jums būs pieejama arī viesnīcas āra terase ar grillu. Viesnīca atrodas iežogotā teritorijā ar plašu stāvlaukumu klientu ērtībai, pieejams arī elektromobīļu uzlādes punkts.
Gadiem ejot mūs ir iecienījuši viesi no visas pasaules, kas atkal un atkal atgriežas pie mums. Vasarās galvenokārt par mājvietu kļūstam sportistiem, kas ik gadu rīko dažādas nometnes. Visā pārējā sezonā esam pieejami pilnīgi visiem klientiem sākot no biznesa cilvēkiem, beidzot ar studentiem no tālākajiem pasaules nostūriem.
Garlaicībai šeit nav vietas!
Garerija >

CENAS

Istabas Cenas Numuru skaits
Vienvietīgs numurs EUR 47.00 10 gab.
Divvietīgs numurs EUR 67.00 13 gab.
Četrvietīgs (2 istabas x 2 gultas) numurs EUR 110.00 10 gab.
Četrvietīgs 1/2 (1 istaba x 2 gultas) numurs EUR 60.00 10 gab.
Comfort numurs EUR 110.00 1 gab.

Cena ir norādīta par istabu par nakti ar brokastīm. Cenā ir iekļauts PVN 12%.
Norēķināties viesnīcā var gan ar skaidru naudu, gan ar kredītkartēm.

Kontakti

Viesnīcas adrese
Skautu iela 2,
Jelgava, LV 3002
Rezervācijai un jautājumiem
Tālrunis: +371 29222814
Fakss: +371 63007710
Epasts: [email protected]

Galerija

zemgale_1_sam_izm_sb (8) zemgale_1_sam_izm_sb (19) zemgale_1_sam_izm_sb (9)  viesnica1

viesnica2 viesnica3 viesnica4